Zombi Modu PUBG Mobile’a Geri Dönüyor!

Dünyanın en çok oynanan oyunlarının başında gelen PUBG Mobile; ilk olarak 2019 yılının Ağustos ayında 0.14.0 içerik güncellemesiyle oyuncularla buluşan zombi modunun tekrardan oyunun içerisinde olacağını ifade etti. Canavarlar Bayramı için geri dönen yaşayan ölülerin oyuna ayrı bir hava katacağı aşikar!

PUBG Mobile’da Hangi Değişiklikler Var?

PUBG Mobile oyuncuları; 16 Ekim’den başlayarak 9 Kasım’a kadar aksiyon dolu zombi moduna ücretsiz olarak erişebilecekler. Bu moda bir süre sonra yeni kostümlerin ve temaların da eklenmesi söz konusu olacak.

PUBG Mobile Zombi Modu’nun oynanmasının son derece keyifli olduğunu dile getirmeliyiz. Maçın başında zombiler ve savunanlar olmak üzere iki farklı grup karşı karşıya gelmektedir. Buna göre, zombiler grubu; süre dolana kadar savunanlar grubunu yenmek zorundadır. Oyunun kuralları ise son derece katıdır. Sürenin bitmesiyle beraber tek bir savunan canlı kalsa dahi kazanan taraf savunanlar olmaktadır.

PUBG Mobile Zombi Modu’nun oyun özellikleri de son derece farklı! Savunanlar grubu; süper genişletilmiş şarjör barındıran AK47 ve M416 silahlarına sahiptir. Ancak, zombiler takımının ise elinde silah bulunmamakla beraber yalnızca yakın dövüş ve saldırı gibi yetenekleri vardır. Bunun yanı sıra, zombiler grubunun da birkaç avantajı vardır. Zombiler tarafından yenilgiye uğratılan her bir savunan; gücünü kaybetmeden zombiler takımına katılmaktadır. Ancak, öldürülen zombilerin tekrar canlanması ise mümkün değildir.