Youtube Müzik Uygulaması Apple Watch’a Geldi!

Teknoloji her geçen gün gelişiyor! Geçmişte varlığı dahi hayal edilemeyecek olan akıllı saatler; artık hayatımızın bir parçası olmuş durumda! Yepyeni modelleri ve son derece uygun fiyatlarından dolayı birçok kişi akıllı saat almayı tercih ediyor.

Akıllı saat kullanmanın birçok faydasının olduğunu söyleyebiliriz. Her şeyden önce, akıllı telefonlar ile senkronize olmaları çok büyük bir avantaj! Bu sayede, kullanıcıların telefonlarına gelen mesajları görmeleri ve çağrıları yanıtlamaları mümkün oluyor. Buna ek olarak, Google’ın sunmuş olduğu yeni uygulama Youtube Müzik sayesinde akıllı saatler üzerinden dinlenilen müziklerin kontrolünün yapılması da mümkün oluyor.

Apple Watch Neler Sunuyor?

Google; geçtiğimiz gün yapmış olduğu açıklamada Youtube Müzik uygulamasını Wear OS’den önce Apple Watch’a getirdiğini duyurmuştu. Bir başka deyişle, bugünden itibaren Apple Watch kullanıcıları, Youtube Müzik uygulamasını akıllı saatlerinde kullanabilirler. Tüm bunlara ek olarak, Apple Watch; kullanıcıların önemli olarak gördüğü tüm bilgileri doğrudan saatlerinde görüntüleyebilmesini de sağlıyor. Bir başka deyişle, her kullanıcının işine yarayacak özelleştirmelere sahip bir araç!
Youtube Müzik uygulaması ise kullanıcıların oynatma kontrollerine doğrudan erişimini sağlamaktadır. Bu sayede, kullanıcının dinlediği müziklere göre yeni şarkılar önerilmektedir. Buna ek olarak, yalnızca tek bir düğmeye basılarak telefondan hoparlöre doğrudan müzik yayınlama özelliği de eklenmiştir.
Sonuç olarak, Apple Watch; her geçen gün daha da kullanışlı hale geliyor.