Yeni Samsung A31 Sızdırıldı!

2020 yılı içerisinde tanıtımı yapılması beklenen Samsung Galaxy A31, Samsung’un resmi websitesi üzerinde bulundu. Websitesi üzerinde bulunan sayfada Galaxy A31 akıllı telefonun model numarası mevcutken teknik içeriğinin bilgisi girilmemiş olması merak uyandırıyor.

Genellikle orta seviye kullanıcılara hitap ederek ilgi uyandıran Samsung, Galaxy M ve A olarak adlandırdığı serilerini bu yıl içerisinde piyasaya sürecek. Hakkında herkesin konuşacağına emin olduğumuz Galaxy A31, Samsung’un  resmi websitesinde bulunan bir destek sayfasında ortaya çıktı. Orta seviye kullanıcılara hitap etmesi beklenen cihaz önceki edinilen bilgiler ışığında Güney Kore merkezli bir akıllı telefon olarak öne çıkacak.

Hindistan’da bulunan Samsung websitesi üzerinde yayınlanan bilgilere göre Galaxy A31 beklenilenden de yakın bir tarihte görücüye çıkabilir. Hindistan’da piyasaya sürülecek olan Samsung A31 akıllı telefonun model numarasıysa SM-A315F/DS  olarak görünüyor. Malesef teknik bir detay bulunmuyor.

Galaxy A31’de beklenen özellikler neler?

Söylentilere göre yeni çıkacak Samsung akıllı telefonda 4000 mAh bir pil bulunacak. Bunun yanında 15 W süper hızlı şarj özelliğini de beraberinde getirmesi bekleniyor. Samsung’un kendi fabrikalarında ürettiği Exynos 9611 yonga setiyse bu cihazda barınacak gibi duruyor. Tasarım olarak Galaxy A31 standart tasarımlardan farklı olarak bizi şaşırtabilir. Yeni bir tasarımla gelecek olursa Samsung herkesi etkileyebilir.

Yeni çıkan Samsung cihazlarda olduğu gibi Super AMOLED bir ekran ve Gorilla Glass ekran koruması da Galaxy A31 cihazında yer alacak gibi duruyor. Android 10 ile birlikte gelen yeni özellikleri OneUI 2.0 OS sürümüyle taşıyacak olan Galaxy A31 güçlü bir işletim sistemine sahip olacak gibi.

Samsung Galaxy A31 hakkında daha neredeyse hiçbir net bilgi malesef yok.

Sizce Galaxy A31 özellikleri neler olacak?