Steam Platformunda Hangi Oyunlar İndirime Girdi?

Karantina süreci, artan Amerikan doları ve Euro kuru derken oyun satın almak maddi açıdan tüketicileri zorluyor. Bu noktada, birçok oyun sever indirim kovalıyor. Peki, hangi oyunlarda indirimler var?

İndirime Giren Oyunlar Nelerdir?

Red Dead Redemption 2

Aksiyon ve maceranın yanı sıra eğlence sevenler için harika bir tercih olacaktır. Buna ek olarak, ilave hikaye modu bulunmaktadır. Canlı Red Dead dünyasına erişimin olması da oyunu çekici kılan detaylardan yalnızca birisidir. Son olarak, oyunun fiyatında yüzde 33’lük bir indirim söz konusu! Bu sayede, yalnızca 200 TL’ye bu oyunu satın alabilirsiniz.

Human: Fall Flat

 

Gökyüzündeki birtakım mekanlarda oluşan bulmacaları çözerek ilerlemeye imkan veren bu oyun; aynı zamanda birden çok oyuncunun aynı anda oynamasını da sağlıyor. Bunun için ekstra harita paketleri sunulmaktadır. Yalnızca kısa bir süre için indirimde olan bu oyunu 9,6 TL’ye satın alabilirsiniz.

Battlefield 1 Revolution

Birinci şahıs nişancı oyunu olarak dikkat çeken bu oyunda Birinci Dünya Savaşı’nın birbirinden zorlu muharebelerinde yer almak mümkündür. Ayrıca, 64 oyuncunun bulunduğu destansı takım savaşlarına katılma şansınız da var!
Battlefield 4 Premium Edition: Premium sürümü aklınızı başınızdan alacak detaylar taşıyor. Yepyeni silahlar, modlar ve çok daha fazlası oyunda sizleri bekliyor. Ekim ayındaki indirimi sona erse de yoğun istek üzerine 55,99 TL’lik fiyatı bir süre daha geçerli olabilir.