Polosmart Synchron FS29 Kablosuz Kulaklık İncelemesi

Bir kablosuz kulaklık almak istiyorsunuz ama fiyat konusunda çok yüksek seviyeleri düşünmüyorsunuz. Sizin için seçtiğimiz bir fiyat performans kablosuz kulaklık modeli var. Seçtiğimiz fiyat performans serisi kablosuz kulaklık Polosmart Synchron FS29 modeli.

Fiyatına göre gayet iyi özellikler sunan ve yüksek satış rakamları olan bir kablosuz kulaklık modeli olmasının yanında, Android ya da iOS fark etmeden her platformda kullanabileceğiniz kulaklığın özelliklerine geçelim.

Polosmart Synchron FS29 Tasarımı

Fiyatına göre başarılı bulduğumuz kablosuz kulaklık, tam kulak içi tasarıma sahip. Kulaklık başlarında dairesel bir tasarım kullanılmış. Dairesel tasarımlı kulaklık başlarından uzanan ve kulak içerisine giren bir kısım var. Tek parça olan bu yapının dışında ek bir kuyruk kısmı ya da çıkıntı yok. Bu da kulaklığı çok daha pratik bir hale getiriyor.

Daha pratik bir yapıya sahip olan tasarım, silikon uçlarla desteklenmiş ki silikon uçları için farklı boyut seçenekleri de bulunuyor. Kulak ölçünüze en uygun olan silikonu kolaylıkla tespit edebiliyorsunuz. Silikonlu ve kulak içini tam olarak kapatan kasa tasarımlı Polosmart Synchron FS29, dışarıya ses çıkmasını da engelliyor.

Kulaklık başlarının tasarımında kullanılan yapı bir tarafa, kutu tasarımı da başarılı. Kulaklığın kutusunun alt ve üst kısmı plastik ama üst kısımda ince şeffaf bir yapı var. Siyah şeffaf bir kapak içinin görünmesini sağlıyor. Yassı kutunun taşıması kolay ve aynı zamanda hafif. Bu yapısı sayesinde kulaklık tasarımı için şunu söyleyebiliriz ki tasarım açısından gayet başarılı.

Polosmart Synchron FS29 Özellikleri ve Fiyatı

Başarılı kablosuz kulaklık modelinde, çok amaçlı bir kontrol butonu sistemi var. Kulaklığın üzerinde yer alan butonlar sayesinde işleyen sistem, tüm kontrolleri yapmanızı sağlıyor. Diyelim ki bir sonraki şarkıya geçiş yapmak istiyorsunuz bunun için bu butonu kullanıyorsunuz.

Gelen çağrıları cevaplamak ya da geri çevirmek için yine bu butonları kullanıyorsunuz. Yani iki kulaklık arkasında da yer alan tuşlar bir hayli işlevsellik kazandırıyor.

Ses performansına geçtiğimizde ise Synchron FS29, boyundan büyük işler yapmayı başarıyor. 10 mm ses sürücülerinin yer aldığı kulaklıkların genel ses kalitesi oldukça iyi. Yüksek seslere kadar çıkış yapılabiliyor. Bass ve tizler konusunda da yeterli dengeyi gösteren kulaklıklar, sadece en yüksek ses seviyesinde mini çatlamalara neden oluyor.

Kısacası ses kalitesi gayet iyi. Ses kalitesi iyi olmasına karşın kablosuz kulaklık modelinin olumsuz yönleri de var. Bu olumsuz yönlerin başında da ses gecikme sorunu geliyor. Özellikle oyunlarda hissedilir derecede ses gecikmesi yaşanıyor.

Bluetooth 5.0 bağlantısı desteklenmesine rağmen sesteki gecikmeler can sıkıcı olabilir. Tabii ki bu içeriğinize göre değişiklik gösterecektir. Gecikme bu seri için sıkıntı yaratacak bir sorun.

Polosmart Synchron FS29 için bir sonraki kısma yani batarya süresine geçelim. Batarya süresi de çok yüksek değil. Kulaklıklar 3 saatlik bir batarya süresi sunuyor ve kutuyla beraber maksimum 10 saatlik pil ömrü elde ediliyor.

Bu da çok tatmin etmeyici bir değer olarak görülebilir. Batarya süresinde de bir düşüklük olduğu aşikar.

Artıları

10 mm sürücülerle ses kalitesi
Kontrol butonları
Eşleştirme hızı

Eksileri

Seslerde gecikme sıkıntısına neden oluyor
Pil süresi rakiplere göre bir hayli düşük. 3 saat çok tatmin edici bir değer değil.

Satış Fiyatı Nasıl?

Piyasada 100 TL civarında bir satış fiyatı olan Polosmart Synchron FS29, fiyatına göre iyi bir ürün. Ses gecikmelerini çok sorun etmeyecekseniz, sizin için ideal olacak olan kulaklıklardan bir tanesi. Tabii ki fiyat performans değeri kapsamında.