OnePlus 8T Harika Özelliklere Sahip!

Son günlerin en çok konuşulan akıllı telefonu olan OnePlus 8T; piyasaya çıkmasıyla beraber birçok kullanıcının beğenisini kazandı. Bilhassa iPhone 12’nin daha satışa dahi çıkmadan inanılmaz fiyatlara sahip olduğunun ortaya çıkmasının ardından insanlar alternatif arayışına girmişlerdi. Bu noktada, OnePlus 8T’nin harika özelliklere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Hem tasarım hem de performans özellikleri bakımından harika bir telefon!

OnePlus 8T’nin Özellikleri Nelerdir?

OnePlus 8T; her şeyden önce, diğer modellere kıyasla farklı ve capcanlı renk tasarımlarıyla göz doldurmaktadır. Geçmiş modellerde mat renkleri ön plana çıkaran şirketin bu defa parlak kaplamaları tercih ettiğini söyleyebiliriz. Buna göre, telefonun ay gümüşü ve akuamarin yeşili olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunmaktadır.

Modelin ekran özellikleri de ayrı bir takdiri hak ediyor! 6.55 inç 120Hz FHD + Amoled 2.5D esnek ekranıyla tüm beğenileri üzerinde topluyor. Bunun yanı sıra, 8.192 parlaklık seviyesine ulaşmasıyla da kullanıcıların ekran deneyimlerini kusursuz hale getiriyor.

OnePlus 8T; performans konusunda size hiçbir sıkıntı yaşatmayacaktır. 8 GB veya 12 GB RAM seçeneklerinin yanı sıra depolama alanı konusunda da 128 veya 256 GB olmak üzere iki farklı seçeneği de bulunmaktadır. Buna ek olarak, OnePlus 8T’de 2.250 mAh olmak üzere iki farklı batarya yer almaktadır. Dörtlü kamera sistemine sahip olan bu telefon ile birbirinden harika fotoğraflar çekebilirsiniz.

Etiketler