FIFA 21’in Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu!

Birçok futbol düşkününün merakla beklediği FIFA 21 ile ilgili önemli bir tanıtım gerçekleştirildi. Steam üzerinden satışa sunulan oyunun özellikleri beğenilirken fiyatı ise maalesef çok yüksek bulundu. Peki, FIFA 21’de ne tür değişiklikler var?

FIFA 21 Neler Vaat Ediyor?

PC, PS4 ve Xbox One için geliştirilen FIFA 21; 9 Ekim tarihinden itibaren raflardaki yerini aldı. Bunun yanı sıra, Steam üzerinden satışa sunuldu. Steam’de ise Standart Edition, Ultimate Edition, Champions Edition olmak üzere üç farklı seçenek bulunuyor.

Standart edition; 419,99 TL üzerinden
Ultimate edition; 559,99 TL üzerinden
Champions edition ise 599,99 TL üzerinden

satışa sunulmaktadır. Bunun yanı sıra, erken davrananların ön siparişle alma fırsatı da vardır. Bu sayede, daha ucuza alınabilir. FIFA 21’in hangi özelliklerinin FIFA 20’den farklı olduğu ise birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Bu noktada, kariyer modunun FIFA 20 oyuncuları için çok ciddi bir sıkıntı olduğunu söyleyebiliriz. Ancak, FIFA 21’de bilhassa kariyer modunda önemli değişiklikler yapılmıştır. Bunun yanı sıra, her FIFA serisinde olduğu gibi FIFA 21’de de bazı ikon oyuncuların olacağını söylemek gerekir. FIFA 21’deki ikon oyuncuların ise Totti, Kahn, Beckenbauer ve Beckham olması beklenmektedir.

Son olarak, FIFA 21’de var sisteminin olmayacağını söylemeliyiz. Hakemin yapay zeka olması ve hataların yalnızca futbolcular tarafından yapılması en azından şu aşamada var sistemini mümkün kılmıyor.