Exxen Dijital Platformu Gündem Yaratacak İçerikleriyle Geliyor!

Karantina günlerinin vazgeçilmezi olan Netflix’in Türk versiyonu ile tanışmaya hazır mısınız? Türkiye’nin belki de en başarılı televizyoncusu olan Acun Ilıcalı; Netflix’e rakip olması beklenen dijital platformu Exxen ile televizyon sektörünü sallamaya hazırlanıyor. Sosyal medyada konuşulanlara göre Exxen; birbirinden kaliteli isimlerin olacağı dizileri ve televizyon programları ile gündeme oturacak gibi duruyor.

Exxen’de Hangi İçerikler Olacak?

Youtube Türkiye’nin en dikkat çeken isimleri arasında bulunan Hasan Can Kaya’nın Exxen platformunda bulunması bekleniyor. Başarılı isimle bir görüşme yapan Acun Ilıcalı; Konuşanlar isimli komedi gösterisinin Exxen’de yer almasını istiyor.

2020 Survivor şampiyonu olarak tanınan Cemal Can Canseven ve pop müziğin genç ama adından söz ettiren ismi olarak bilinen Aleyna Tilki’nin başrollerinde olacağı bir müzikal dizinin Exxen platformunda olacağı tahmin ediliyor. Bu tür bir yapımın Türkiye’de bir ilk olmayı başaracağını da eklemeliyiz.
Türk sinemasının en başarılı isimleri arasında bulunan Haluk Bilginer’in başrolünde olacağı Şeref Bey isimli dizinin de Exxen’de olması konuşuluyor. Onur Ünlü’nün yönetmenliğini yapacağı bu dizi; Şahsiyet kadar adından söz ettirebilir.

Sekiz bölümden ibaret olması planlanan ve başrolünde Nurgül Yeşilçay’ın olması beklenen Vahşi Şeyler isimli dizi de yüksek ihtimalle Exxen’de kendisine yer bulacak.
Son olarak, gençlerin merakla beklediği ve gerçekleşmesini istediği bir proje olan Rapstar’dan bahsetmeliyiz. Sagopa Kajmer ve Ceza’nın jüri üyesi olacağı bu program gündem yaratabilir.