Epic Games Store’dan Ücretsiz Oyun Müjdesi!

Oyun severlerin imdadına yetişen Epic Games Store; oyun fiyatlarının hızla arttığı şu günlerde iki oyunun ücretsiz olacağını duyurdu. Buna göre, Amnesia: A Machine for Pigs ve Kingdom: New Lands oyuncular tarafından kütüphanelerine ücretsiz olarak eklenebilir.

Hangi Oyunlar Ücretsiz Oldu?

Epic Games; almış olduğu karar neticesinde her hafta bir veya birden çok oyunu kullanıcılarına hediye etmektedir. Bu haftanın ücretsiz oyunları da Amnesia: A Machine for Pigs ve Kingdom: New Lands olmuştur. Peki, bu oyunların özellikleri nelerdir?

Amnesia: A Machine for Pigs; 22 Ekim 2020 tarihinden itibaren ücretsiz olarak sunulmuştur. Oyunun korku ve birinci şahıs türünde olduğunu söylemeliyiz. The Chinese Room tarafından tasarlanan bu oyun; 5 GB yer kaplıyor. Oyunda Oswald Mandus adında bir fabrika sahibi kontrol edilmektedir. Aynı zamanda bir araştırmacı olan bu kişinin başrolünde olduğu oyun 1899 yılında geçmektedir. Meksika’da yapılan bir araştırmanın ardından evine dönerken rahatsızlanan Mandus; bir süre boyunca korkunç rüyalar görmeye başlar. Hikaye kısmı bu şekilde olan oyunun son derece kolay bir şekilde oynandığını da söylemek gerekir.

Kingdom: New Lands ise yine 22 Ekim tarihinden itibaren bir hafta boyunca ücretsiz sunulacak oyunlardan birisidir. Strateji ve hayatta kalma oyunu olarak bilinen bu oyunun yine son derece basit ve eğlenceli olduğunu söylemek gerekir.