Ekim Ayının En İyi Samsung Akıllı Telefon Modelleri!

Akıllı telefon almak isteyenlerin en çok tercih ettiği markalardan birisi de Samsung olmaktadır. Bu noktada, hangi Samsung akıllı telefon modelini alacağınız noktasında aklınızda şüpheler varsa bu yazıyı okuyabilirsiniz!

En İyi Samsung Telefon Modelleri

Pandemi süreci, Amerikan doları ve Euro’nun Türk lirası karşısındaki değer artışı derken akıllı telefon satın almak çok zor hale geldi. Bu noktada, yine de akıllı telefon almak isteyenler için Samsung’un uygun fiyatlar ve kaliteli modeller sunduğunu söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy S20 Ultra:

Ortalama fiyatı 10 bin TL olan bu telefon; Galaxy S20 dünyasının avantajlarını sizlerle buluşturuyor. 6,9 inç ekranının yanı sıra 128 veya 256 GB depolama alanına sahiptir. 40 MP ön kamerası sayesinde size birbirinden güzel fotoğraflar çekme imkanı sunmaktadır. 5.000mAh bataryası ile performans noktasında herhangi bir sorun yaşatmayacaktır. Aynı zamanda, hızlı şarj olması da mümkündür. Kozmik gri ve kozmik siyah gibi farklı ve ilgi çekici renklere sahiptir. 221 gram ağırlığı ile de kullanım konusunda herhangi bir sorun yaşatmamaktadır.

Samsung Galaxy S20 + Plus BTS Edition:

6,7 inç ekrana sahip olmasının yanı sıra 128 veya 256 GB depolama alanı sunmaktadır. 10 MP Sony IMX 374 ön kameraya sahiptir. 4.500mAh bataryası ile iyi bir performans sunmaktadır. 8 bin TL fiyatı bulunmaktadır.